Apie mus

 

Uždaroji akcinė bendrovė „Jurlota” įsteigta 1991 metais. Šiuo metu tai viena stambiausių medienos perdirbimo įmonių Tauragės apskrityje. Gamybinė įmonės bazė įsikūrusi Jurbarko rajone Smalininkuose. Bendras teritorijos plotas užima apie 7ha, gamybinės patalpos ir sandėliai – daugiau kaip 7000 kv.m. Jau daugiau kaip dvidešimt penki metai įmonė dirba medienos apdirbimo srityje.

Šiuo metu įmonėje dirba per 90 darbuotojų. Žmonių kaita nedidelė, tad dauguma jų dirba pakankamai seniai. Tai sąlygoja aukštą darbuotojų kvalifikaciją ir gaminamos produkcijos kokybę.

Pagrindiniai UAB „Jurlota” produkcijos pirkėjai yra įvairios Vakarų šalių (Vokietija, Belgija, Olandija, Prancūzija) firmos. Bendradarbiavimas su kai kuriomis tęsiasi jau daugiau, kaip 25 metai. Nedidelė dalis įmonės produkcijos parduodama Lietuvos firmoms ir fiziniams asmenims.

2011 metais įmonės gamybinės bazės teritorijoje įkurta nauja dukterinė įmonė UAB „Smalkuras”. Pasinaudojus Europos Sąjungos parama ir įgyvendinus projektą, pastatyta moderni medžio pjuvenų briketų gamybos linija. Linijos pajėgumas iki 7000 tonų produkcijos per metus. Kuro briketų gamybai naudojamos tik ekologiškos spygliuočių ir lapuočių medienos pjuvenos. Nenaudojami jokie priedai ir rišamosios medžiagos.